Power RangersPOWER RANGERS 

 

   Ve karşınızda çoğumuzun izleyerek büyüdüğü  bilim - kurgu , aksiyon, macera dizisi Power Rangers... 

 

 

    Aslında çoğumuzun içten içe şu dizinin adam akıllı bir filmi çıksa da izlesek diye beklediğini kimse inkar edemez :D 1993'ten 2015-16 yılına kadar uzanan dizileriyle hepimizin süper kahraman olmak istemesine yol açan bu kurgu , dünyayı koruması gereken kimi zaman beş kimi zaman altı kimi zaman ise yüzlerce Rangers'ın yaşadığı aksiyon ve heyecan dolu serüvenlerini anlatan bir yapım .


   Sonunda bu dizinin bir günümüz şartları ile , biraz daha gerçekçi ve daha düzgün düşmanlar ile birlikte kurgulanıp , beyaz perdeye aktarılacak olan bir halini göreceğiz . Açıkcası ben gerçekten de bekliyordum ve kendi kendime ''şu dizinin bir filmi çıksa acayip tutar hee '' diye düşünmeden edemiyordum ve ilk fragmanı izlediğim zaman bayağı heyecanlandım. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla film daha Ranger'lar seçilmeden önce ki zamandan başlayıp görevlerinin başına geçecekleri zamanı ele alacak . 

   

 

   Filme şöyle bir göz attığımızda ilk gözüme çarpan Ranger'ların kostümleriydi . Sanki biraz daha Iron man karakterini anımsatan kostümleri daha çok onları Robocop gibi gösterse bile günümüz şartlarıyla çekilen bir filmde taytlarla oynatmazlardı heralde adamları :D  Ama bir de şöyle bakınca cidden insan birden yerinde kıvranmaya başlıyor ...

 

 

   İkinci olarak söyleceğim şey ise filmde her zaman garip giyinen manyak bir düşman karakter oluyordu zaten onda sorun yok ama bu düşmanın birbirinin aynısı ''100 tane siyah taytlı adamlar ordusu'' olurdu , şimdi ki filmde ise bu ordunun yerini heybetli taş adamların aldığını görüyoruz ki bence hiçte fena olmamış hani .


 

    Son olarak ikinci fragmanda Power Rangers 'ın her bölümünde olmazsa olmaz olan '' Mega bilmem ne Force '' isimli robotlarından da esinlenerek bir robot geliştirdiklerini gördük ama tabi ki günümüz şartlarında daha güzel bir seyir zevki vereceğine eminim . Film 23 Mart tarihinde ilk olarak Almanya 24 Mart'da ise Türkiye de vizyona girecek . 

  

   Film dikkatinizi çekmeyi başardıysa ikinci fragmanı da izlemenizi tavsiye ederim . İyi seyirler . 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

90'lardan şimdilere Spider-Man

Eskilerden: Matrix

VENOM TRAILER