1 Nisan 2017 Cumartesi

Spiderman: Homecoming fragman

SPIDERMAN-HOMECOMİNG TRAILER-2


   Arkadaşlar merhaba geçtiğimiz gün Spiderman Homecoming  filminin ikinci fragmanı yayımlandı . Gelin beraber bu fragmanı inceleyelim . 

   

   İlk fragmana göre bu fragman daha uzun , daha çok aksiyonlu ve daha çok Iron man içeren bir fragmandı . Fragmanın başında Peter'ın arkadaşına kendisinin örümcek adam olduğunu gösterdiğini veya yanlışlıkla arkadaşının buna şahit olduğunu gördük. Film diğer Spiderman filmlerinin aksine lise anılarının daha bol olduğu bir seri olacak bana göre çünkü bu sefer karakterimiz bütün Spiderman filmlerinde olduğundan daha genç . 


   Eğer Captain America Civil War filmini izlediyseniz , Spiderman'ın oradaki zırhının Tony Stark tarafından savaşta yardım etmesi için yapıldığını bilirsiniz . İlk fragmanı izlediğimde Tony'nin Peter'a kostümünü sonradan verdiğini düşünmüştüm ama fragmanda ki gemi sahnesinden sonra işleri batırdığı için kostümü elinden geri almış olabilir . Bu yüzden ilerleyen dakikalarda Peter Vulture ile kendi kostümü ile savaşıyor olabilir ama tabi ki bu benim düşüncem yanlışta çıkabilir . Gemide olayları batırmış derken fragmanda Peter'ın tek başına kötü adamları kolayca yenip sonrasında Vulture'ın ona tuzak kurup gemiyi ortadan ikiye ayırmasıyla tek başına işi halledemeyen genç kahramanımız son anda Iron man 'in yardımı ile insanların hayatının kurtarıyor ve sanırım Tony bu sırada zırhı elinden alıyor . Bahsettiğim şey tam olarak bu .


 

   Sonrasında yanlız kalan dostumuz kendi elleriyle ördüğü kostümü ile Vulture ile savaşmaya devam ediyor . Tabi burada ki geminin ortadan ikiye ayrılması ve Peter'ın onu ağları ile bir arada tutmaya çalışması ile Spiderman-2 filmine küçük bir selam yollamış ve çokta yerinde olmuş .


 

   Ayrıca Vulture rolünde Micheal Keaton'un oynaması da ayrı bir manidar olmuş çünkü kendisi 2014 yılında Oscar kazanan Birdman adlı filmde de bu tür bir karakteri canlandırmıştı . Ve bu filmde de gayet başarılı olacağını düşünüyorum.   Sonuç olarak fragman ile birlikte filmden beklentimiz arttı . Gittikçe daha güzel bir film olacağını düşünüyorum film 7 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

VENOM TRAILER

   VENOM TRAILER    Geçtiğimiz günlerde Marvel, Venom filminin ikinic fragmanını bizimle paylaştı. İlk önce hep beraber fragmana g...