Avengers: Infinity War Fragman incelemesi
-AVENGERS INFINITY WAR TRAILER-   Hepimizin uzun zamandır beklediği filmin fragmanı sonunda yayınlandı. Fragmanın yayınlanması beklediğimizden uzun bir süre sonra olmasına rağmen beklediğimize değdi.

   Yepyeni kostümü ile Spiderman, tek gözü kalmış canavar Thor, Hulk Buster' ın güncellenmiş hali ile Iron Man ve daha fazlası. 


   Yayınlanan fragmana göre Thanos teker teker Sonsuzluk Taşlarını toplayarak bütün kahramanlarımız tek tek dövüyor. Sonunda bir süperkahraman filmindeki baş karater, diğer kahramanlarımız kadar güçlü ve aşırı cool. 


   Fragmanda ki diğer karakterler ve görsel efektler gerçekten çok güzel ve göz alıcı. Filmin de en az fragman kadar güzel ve etkileyici olması dileğiyle...
Yorumlar

  1. Dikkat etmişsindir, takım da ayrılmış gibi geldi bana. En son Civil War'da ayrı düşmüşlerdi ya zaten. Iron Man, Spidy, Dr Strange bir yerde; Kaptan, Falcon, Winter Soldier ve Wakandalılar bir yerde... Sanırım bu ilk film için önce ayrı ayrı savaşacaklar...

    YanıtlaSil
  2. Yorumun için teşekkür ederim. Aslında ayrı olan tek kişi Iron man gibi, Spiderman zaten Iron man' ın maşası :D. Evet büyük ihtimal ilk film boyunca iki ayrı yerde iki savaş izleyeceğiz. Bakalım ilerleyen zamanlarda çıkacak olan fragmanlardan anlayacağız artık.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Thanos Kimdir?

Eskilerden: Matrix

VENOM TRAILER