Arif ve 216 Fragman İncelemesi


ARİF VE 216


   Cem Yılmaz' ın oyuncu kişiliği ile hepimiz G.o.r.a filminde tanışmışızdır  herhalde, G.o.r.a filminin büyük başarısından sonra Cem Yılmaz bir çok film de rol almaya ve senaryolarını yazmaya devam etti. Sırada ki bombası ise Arif ve 216...
   Filmin isminden de belli olduğu gibi devam filmi olacak. Ama fragmanlarda gördüğümüz kadarıyla Komutan Logar ve diğer bir çok karakter bu kadroda yer almayacak. 


   Yayınlanan son fragmanda gördüğümüz kadarıyla filmin konusu, 216' nın insan olmak ve bunun için dünyaya geri dönüp Arif' ten bu konu hakkında yardım istemesi. 

   Bununla beraber yaşanan aksiyonlar, komediler ve eğlenceli sahneler ile film devam ediyor.

   

   Ben dahil olmak üzere bir çok kişinin bu film için beklentisi çok büyük. Cem Yılmaz' ın filmi olması zaten önemli bir etken olurken, yayınlanan kısa kısa fragmanlar insanların filmi daha çok merak etmesini sağladı. Güzel bir pazarlama taktiği uygulayan Cem Yılmaz, bu konuda diğer filmlere kılavuz olacak bir yol izledi diyebiliriz.


   Benim en beğendiğim fragman, yayınlanan kısa fragmanlar arasında, Zeki Müren ile ilgili olan. Gerçekten izlerken insanın içini ısıtıp, güldüren bir fragman olmuş. Eğer isterseniz aşağıdan fragmana göz atabilirsiniz.


   Bununla beraber yayınlanan diğer fragmanlara da göz atabilirsiniz. Diğerleri de bunun gibi eğlenceli ve komik.   Film 5 Ocak' ta bizlerle olacak. 

   Yok bu daha kafası ... :)


Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

90'lardan şimdilere Spider-Man

Eskilerden: Matrix

VENOM TRAILER