Jurassic World Fragman
JURASSIC WORLD TRAILER


   Geçtiğimiz gün Jurassic World Fallen Kingdom fragmanı yayınlandı. Eğer izlemek isterseniz aşağıdan göz atabilirsiniz.    Fragmanı izlediyseniz, gelin beraber yorumlayalım. 

   Fragmanın başlangıcında Nick ve Claire çiftimizin ayrıldığını gördük. Bunun üzerine Nick' in dinazor bakıcılığından vazgeçmiş kendini içkiye, kumara vermiş. Bunu eski haline göre, tontiş olan yanaklarından da anlayabiliyoruz.
   İlerleyen zamanda Claire' in Nick' i ziyaret ettiğini, ilk filmden gördüğümüz dinazorların parkta sıkıştığı için Nick'ten yardım istediğini, Nick' in naz yaptığını görüyoruz. Ama tabi ki bizim iyi kalpli dinazor bakıcımız kendisinin besleyip, büyüttüğü Luis' in de orada olduğunu öğrenince Claire' e yardım etmeye karar verip yola koyuluyor.
   İlerleyen dakikalarda çiftimizin dağa ulaştığını ve dinazorları bulmaya çalıştığını görüyoruz ama, volkanın patlamasıyla dinazorlar sağa sola kaçışmaya başlıyor. Haliye bizimkiler de can havliyle kaçıyorlar. 

 

   Fragmanın sonlarına doğru, dinazorların suya atlamak zorunda kaldığını görüyoruz. 

   T-rex' in gözü yaşlı, T-rex üzgün, o minnacık elleriyle nasıl yüzecek o hayvan?

   Dinazorlar ile birlikte Nick de patlamadan kaçıyor ama kendisi kapsülün dışında, haliyle geride kalıyor ve dumanlar içinde kalıyor ama üzülmeyin eğer Nick ölürse film biter :D


   Fragmandan başka bir ayrıntı ise, meclis benzeri bir topluluğun dinazorların yaşayıp yaşamaması ile ilgili yaptıkları konuşma. Bu sahnede konuşan janti abimiz eğer dinazorları yok etmezlerse, dinazorların onları yok edeceğini söylüyor ve diğerlerini de ikna etmiş gibi görünüyordu. 


   Şimdilik fragman ile söyleyebileceğimiz bunlar, film vizyona girmeden önce önümüze başka fragmanlar da gelecektir. Diğer Jurassic World fragman incelemelerinde görüşmek üzere.. 

   Sizin fragman ile ilgili görüşleriniz, yakaladığınız ayrıntılar neler? Yorumlarda belirtirseniz hep beraber bu konu hakkında konuşabiliriz. 

   Keyifli okumalar :)


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

90'lardan şimdilere Spider-Man

Eskilerden: Matrix

VENOM TRAILER