VENOM TRAILER
   VENOM TRAILER


   Geçtiğimiz günlerde Marvel, Venom filminin ikinic fragmanını bizimle paylaştı.

İlk önce hep beraber fragmana göz atalım.

   Fragmandan gördüğümüz kadarıyla Eddie Brock karakteri Spider-Man' in orijinal serisinde olduğu gibi gazeteci, araştırmacı bir tip olacak.  

   İnsanlığın evrilmesini isteyen, daha da kötüsü bu şekilde en iyisi olduğunu düşünen bir manyak yatırımcının araştırmalar sonucunda symbiote' u keşfetmesiyle başlayan fragmanımız, maceraperest ruhlu gazeteci Eddie kardeşimizin bu işe burnunu sokmasıyla devam ediyor.

   Fragmanın ilerleyen dakikalarında Eddie ile Symbiote birbirleri ile savaş halinde karşımıza çıkıyor. Symbiote Eddie' nin vücuduna yerleşerek onun zihnini ve iradesini ele geçirmeye çalışacaktır. Ama doğruyu söylemek gerekirse Eddie ve Symbiote' un birleşimi Venom gayet cool ve güzel görünüyor. 

   Fragmanda gördüğümüz görseller bize filmin bol aksiyonlu ve CGI dolu bir film olacak. 

  Filmin baş kötüsü Eddie'nin değil de, Symbiote meraklısı yatırımcı abimizin olması beni mutlu ve umutlu hissettiriyor. Çünkü en son Venom karakterini gördüğümüz zaman Spider-Man 3 filmindeydi ve kendisi kötü karakterdi.  Hem de kötü karakter olmasının hiç bir anlamı yokken.   Neyse ki önümüzdeki filmde karakterin hikayesi dolu ve bizler için anlamlı bir yapıt olacak.

   - Venom karakterindeki beyaz damarların filmde izleyiciler tarafından daha rahat görünmesi için yapıldığını biliyor muydunuz?


   -Sizce filmin sonunda ya da After Credits sahnelerinin birinde Mahallenin dostu Spider-Man' e rastlar mıyız? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtirseniz sevinirim..


We are Venom.


Yorumlar

  1. Blogunuzu zaman zaman ziyaret ediyorum. Çok güzel çalışmalarınız var. Başarılarınızın devamını dilerim. Benim de daha dört aylık bir blogum var, bu konuda çok bilgi sahibi değilim. Benim blogumu da zaman zaman ziyaret etmek ve yorum yapmak suretiyle desteklemenizi bekliyorum. İyi çalışmalar dilerim.

    YanıtlaSil
  2. Yorumunuz için teşekkür ederim. Kusura bakmayın yorumunuzu yeni gördüm. Son sınıf olduğum için sınavlarım vardı. Tabi ki ziyaret ederim.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

90'lardan şimdilere Spider-Man

Eskilerden: Matrix